toggle-left toggle-right
RMTV

Erasmus+ projekt a Balassiban

2016-04-12 16:49:35

A Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium egy angol nyelvű Erasmus+ projektben vesz részt, melynek témája az Informatika az iskolában. A program keretében a kerületi intézmény látja vendégül ezen a héten a Spanyolországból, Hollandiából, valamint Belgiumból érkező diákokat és tanárokat. A rendezvény megnyitóját április 11-én tartották.

 

A diákok egy egész hetet töltenek Budapesten, számos programon vesznek részt, mely által megismerhetik a fővárost és a XVII. kerületet is. Ám a szórakozáson túl feladatokat is kapnak. Saját országukat, városukat és oktatási rendszerüket mutatják be a programban. 

Élő adás
NMHH


A Rákosmente TV médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Média Mecenatúra program keretében támogatja
facebook