toggle-left toggle-right
RMTV

Motoros találkozó Rákosmentén

2026-05-11 13:05:51

Rákosmenti motorosok gyülekeztek május 9-én az 525. téren, ahol 2026-ban is megrendezték a XVII. kerületi Motorosok találkozóját és felvonulását. A Rákosmente Motorosok csoportja  immár negyedik alkalommal hívta életre a programot, ugyanakkor idén először tervezték egész naposra azt. A résztvevőket elsőként Horváth Tamás polgármester köszöntötte, aki hangsúlyozta: Rákosmente Önkormányzata fontosnak tartja a helyi közösségépítő rendezvények megvalósulását.

A helyszínre érkezők egyebek mellett bemutatókon és különböző vetélkedőkön vehettek részt a családi programok mellett. Deli László, a rendezvény szervezője elmondta: a kezdeményezés két évvel ezelőtt egy közösségi oldalon létrehozott csoportból indult és nőtte ki magát, a folyamatosan bővülő csapat pedig azóta is rendszeresen szervez találkozókat és különböző aktivitásokat.

Élő adás
NMHH


A Rákosmente TV médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Média Mecenatúra program keretében támogatja
facebook