toggle-left toggle-right
RMTV

Folytatódik az Önkormányzat intézményfelújítási programja

2026-04-27 13:15:26

Újabb 17. kerületi kisgyermeknevelő intézményben valósulnak meg korszerűsítések Rákosmente Önkormányzatának erre a területre irányuló projektjének keretében. A vonatkozó beruházás a napokban vette kezdetét a Rákosmenti Aprófalva Óvoda udvarán, a munkálatok aktuális állapotát pedig Horváth Tamás polgármester személyesen tekintette meg a helyszínen. 


Prohászka Istvánné, a létesítmény igazgatója kiemelte, hogy nagyon örülnek a fejlesztésnek, ami jelentős segítséget fog nyújtani a gyermekek mozgásigényének kielégítésében, az egészséges életmódra való nevelés ugyanis nagy hangsúlyt kap az intézmény mindennapi gyakorlatában.

A heteken belül átadásra kerülő kombinált mászóka mellett a közeljövőben további hintákkal is bővül majd a létesítmény udvarának játszóeszköz állománya, valamint a hibás gumiburkolatok is kijavításra kerülnek.
 

Élő adás
NMHH


A Rákosmente TV médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Média Mecenatúra program keretében támogatja
facebook