toggle-left toggle-right
RMTV

Farsangi bál nyugdíjasoknak

2026-02-18 10:14:55

Farsangi bált rendeztek február 17-én a Vigyázó Sándor Művelődési Központban az intézményben működő nyugdíjasklub tagjai számára. A több mint százfős közösség zenével és tánccal búcsúztatta el a telet, sokan jelmezben érkeztek. A klub vezetője elmondta: a több mint harmincéves szervezet életében ez az egyik legjobban várt program, amely minden évben lehetőséget ad a közösségi együttlétre és a feltöltődésre.

Az eseményen Horváth Tamás, Rákosmente polgármestere is jelen volt, aki kitért rá: fontosnak tartja az ilyen jellegű alkalmakat, mivel ezek nemcsak a szórakozást szolgálják, hanem az idősek testi-lelki feltöltődéséhez is hozzájárulnak.

A rendezvényhez Dunai Mónika országgyűlési képviselő is csatlakozott. Mint fogalmazott: a nyugdíjas közösségek támogatása országos és helyi szinten egyaránt kiemelt jelentőségű, hiszen a szépkorúak megbecsülése nemcsak anyagi kérdés, hanem a közösségi élmények biztosításáról is szól.

A Vigyázó Sándor Művelődési Központ Nyugdíjas Klubja az idei évben is számos programmal készül a tagjai számára, a csoporthoz pedig továbbra is csatlakozhatnak a célkorosztályba tartozó rákosmenti lakosok.

Élő adás
NMHH


A Rákosmente TV médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Média Mecenatúra program keretében támogatja
facebook