toggle-left toggle-right
RMTV

Köhler Ágnes fotográfus tárlata

2026-02-16 15:25:12

Február 13-án nyílt meg „Árnyék fénye – a Lélek árnyai” című kiállítás a Rákoshegyi Közösségi Házban, amely tárlat Köhler Ágnes fotográfus portréit mutatja be. A harminc képből álló válogatás az elmúlt évek alkotásaiból készült. A munkák a sötétség csendes tanításáról mesélnek, arról a mélységről, ahol az árnyék nem elrejt, hanem felfed, és ahol a fény még nem ragyog, hanem megszületik – mondta el Köhler Ágnes.

A megnyitó ünnepségen a zenei közreműködők között volt Lőrincz Károly énekes, Megyesi Balázs és Vidák Róbert gitárzenész, valamint Varga Lilla énekesnő. A kiállítást Varga Lilla nyitotta meg, aki személyes hangvételű beszédében az alkotóhoz fűződő barátságáról is mesélt. Amint továbbá fogalmazott: a fekete-fehér képek csendes ereje abban rejlik, hogy a fény és az árnyék egységében mutatja meg az emberi lélek valódi pillanatait.

A tárlat március 9-éig látogatható a Rákoshegyi Közösségi Házban, az intézmény nyitvatartási idejében.

Élő adás
NMHH


A Rákosmente TV médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Média Mecenatúra program keretében támogatja
facebook