toggle-left toggle-right
RMTV

4:2 -re győzött az RKSK

2015-10-06 12:15:45

Az NB III-as labdarúgó bajnokság 2015/2016-os szezonjának 10. fordulójában az RKSK október 4-én a Diósgyőr 2. csapatával csapott össze. A találkozó gólokban gazdag mérkőzést hozott. Már a 25. percben az RKSK megszerezte a vezetést, de a félidő végén a Diósgyőr egyenlíteni tudott. A második félidő ugyancsak izgalmas játékot hozott. A végeredmény: Rákosmente KSK – DVTK II. 4:2. A mieink góljait Kis Róbert, Maróti Béla, valamint Király Botond jegyzik, utóbbi kétszer is a kapuba talált. Hétvégén az RKSK az Újpest 2. csapatát fogadja hazai pályán.

 

Élő adás
NMHH


A Rákosmente TV médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Média Mecenatúra program keretében támogatja
facebook