toggle-left toggle-right
RMTV

Családi Nap a Hófehérke Óvodában

2015-10-05 14:35:17

Kazinczy Flóra óvodapedagógus fuvolajátéka nyitotta a Hófehérke Óvoda – immár 12. családi napját. A gyerekeket, szülőket, egybegyűlteket elsőként Dunai Mónika országgyűlési képviselő köszöntötte.

A képviselő asszony köszöntőjét követően hirdették ki a 2015-ös év Köszönet-díjának nyerteseit. Idén Torma Réka, az intézményt támogató - Gyermekeink Jobblétéért Alapítvány oszlopos tagját és Hardi Zsigmond nyugalmazott óvodagondnokot tüntették ki, akik Mecseki Hargita szobrászművész 1-1 alkotását kapták ajándékba. Áldozatos munkájukat Koszorúsné Tóth Katalin intézményvezető, rákoskeresztúri képviselő köszönte meg.

És ahogy az már lenni szokott, a családi nap az óvoda udvarán folytatódott, sok-sok játékkal és programmal, na és persze az elmaradhatatlan közös, bográcsos főzéssel. A gyerekek, a szülők, és pedagógusok nagy örömére az időjárás is kegyes volt a rendezvényhez.

 

 

Élő adás
NMHH


A Rákosmente TV médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Média Mecenatúra program keretében támogatja
facebook