toggle-left toggle-right
RMTV

Gregoriális a XV. utcai sportpályán

2015-10-05 13:16:57

Évről évre október első hétvégéjén rendezik meg a Gregoriálist a Gregor József Általános Iskola tanárai. Az összejövetelt a XV. utcai sportpályán tartották, több mint ezerötszázan fordultak meg a nap folyamán. Az iskolanap alapvető célja, hogy megismerjék egymást a szülők, a pedagógusok, és persze a tanulók.

Kézműves foglalkozások, bemutatók és sportrendezvények – többek között ilyen és ehhez hasonló programokkal örvendeztették meg a pedagógusok október 3-án a diákjaikat. Az egyik szülő, Németh András már tavaly is részt vett a Gregor napon. Ebben az évben palóc-gulyást készített a gyerekeknek, akik nagyon jól érezték magukat a színes forgatagban.

 

Élő adás
NMHH


A Rákosmente TV médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Média Mecenatúra program keretében támogatja
facebook